Algas konkurss AASTA LOGISTIKATEGU 2009

Väljakujunenud traditsiooni kohaselt valitakse igal sügisel aasta parim logistikasaavutus. Konkursi Aasta Logistikategu eesmärgiks on tunnustada oma tööle pühendunud logistikajuhtide poolt saavutatud edu organisatsioonile püstitatud eesmärkideni jõudmisel.

Varasematel aastatel on Suure Auhinna pälvinud Magnum Logistics, A Le Coq, Lextrans/Autologistika, Sillamäe Sadam, DFDS Transport (praegune DSV), Schenker ja Telema. 

Kutsume konkursil osalema kõiki Eesti logistikaprofessionaale ning palume saata oma Aasta Logistikateo lühitutvustus, vastates küsimusele:

„Milline oli 2008/2009. aastal ellukutsutud ja rakendatud logistiline parendus, mis kasvatas teie ettevõtte efektiivsust, käivet, kasumit, tarnekindlust, varude ringlemiskiirust, klientide rahulolu, optimeeris tegevust ja aitas säästa kulusid?”

Logistikateenuste pakkuja ning transpordifirmade puhul võib konkursile esitada parenduse, mis on kasvatanud ettevõtte klientide vastavaid näitajaid. Võistlustöö kirjelduse palume koostada lakoonilises vormis ning see peab kindlasti andma vastused järgmistele küsimustele:

  • Mis oli logistikateo eesmärk?
  • Milline oli logistikateo protsess?
  • Millised on tänaseks selgunud tulemused?

Aasta Logistikateo maksimaalselt 100 sõnast koosnevat tutvustust ootame hiljemalt 14. septembriks 2009 e-mailidele tanel.raig@aripaev.ee või sensei@sensei.ee

Kõigi kandideerivate Logistikategude seast valitakse zhüriiliikmete poolt välja 10 finalisti. Zhürii on seitsmeliikmeline ja selle koosseisu kuuluvad logistikaajakirjanikud ning Eesti Logistikaühingu juhatuse liikmed. Finaali pääsevaid töid tutvustatakse Äripäeva transpordirubriigi, Äripäeva kuukirjade „Logistika” ning „Transport ja Logistika” vahendusel. Samuti Äripäeva veebiversioonis.

Finaliste hinnatakse nii zhürii, kui Eesti logistikaavalikkuse poolt hääletamise teel. Sealjuures on zhürii otsusel 50% ning avalikkuse hinnangutel 50% osakaal. Võitja selgub kaalutud häälte summeerimisel. Punktide võrdse jagunemise korral saab määravaks zhürii otsus.

Finalistide hindamise reglementi on käesolevast aastast sisse viidud uuendus, mis muudab  logistikategude kajastamise ja hindamise varasemaga võrreldes oluliselt põhjalikumaks. Nimelt on võistlustööde esitamise tähtaeg toodud varasemaks, et võimaldada źüriiliikmetel finalistidega isiklikult tutvuda ning neid Äripäeva ja Logistikauudised.net vahendusel enne avaliku hindamisvooru avamist põhjalikult kajastada.

Kolme võidutöö esitlemine ja autasustamise tseremoonia toimub 11. novembril O$TUJUHTIMI$E ja LOGISTIKA AASTAKONVERENTSI 2009 raames. Need kuupäevad tasub oma kalendrisse juba varakult kirja panna! Lisainfot aastakonverentsi kohta leiate kodulehelt www.sensei.ee

Konkursi Aasta Logistikategu 2009 kalender
Logistikateo esitamise tähtaeg:             14.09.2009.
Logistikateo maksimaalne maht:           100 sõna
Logistikategu saata aadressile:             tanel.raig@aripaev.ee / sensei@sensei.ee
Finalistide väljakuulutamine:                 23.09.2009. Äripäeva Logistikas
Aasta Logistikategu 2009 võitja selgub: 11.11.2009. Logistika Aastakonverentsil

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.