Go Travel pakub purjetajatele reisiteenuseid teenustasuta

AS Go Travel pressiteade, 08.07.2013

gotravel_sugarteam
Sugar Sailing Teami kaptenile Mihkel Kosele annab koostöö märgiks üle lipu Go Traveli juhatuse liige Tiit Pruuli.

Eesti seikluslikumale reisibüroole Go Travel on merereisid ja purjetamine olnud alati hingelähedased. Tänavu on Go Traveli ja Eesti purjetajate suhted veelgi tihedamad. Nimelt asus Go Travel toetama Sugar Sailing Teami osalemist 2013. a hooaja purjeregattidel; samuti korraldab ettevõte augusti keskel Pärnus purjeregati, kus näeb sõitmas kohalikku purjetamisparemikku.

On aga veel üks hea uudis: nimelt kehtib reisibüroos Go Travel 2013. aasta lõpuni purjetajatele reisiteenuste ostul vabastust kõigist teenustasudest. Teenustasuta reisi broneerimiseks pole vaja teha muud, kui öelda ostu sooritades reisikorraldajale parooliks Kalevipoja purjeka ja esimese Eesti ümbermaailmapurjeka nimi – „Lennuk“.

Go Travel on suurim Eesti kapitalil reisibüroo – kokku 7 bürood üle Eesti. Go Travel pakub tõhusat abi kõiges reisimist puudutavas: lennupileteid ja majutust, laia valikut puhkusereise, rongi- ja laevapileteid, konsultatsioone ja reisikorraldust. Ühtviisi teretulnud on nii eraisikud-puhkusereisijad kui ka ärikliendid, keda teenindavad spetsiaalselt ärireisidele spetsialiseerunud kiired ja pädevad reisikonsultandid.

Vaadake Go Traveli reisipakkumisi http://gomaailm.ee või uurige Go Traveli ärikliendi eeliste kohta http://gomaailm.ee/arikliendid. Reisi broneerimiseks võtke ühendust 6 310 110 või gotravel@gotravel.ee.

Lisateave Sugar Sailing Teami toetusest:  http://blog.gomaailm.ee/go-travel-innustab-noori-purjesportlasi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.