Nädalavahetusel toimus purjelaua Slaalomi EMV I etapp

Eesti Purjelaualiidu pressiteade, 16. mai 2010

Sel nädalavahetusel algas purjelaudurite võistlushooaeg Pirital toimunud slaalomi Eesti Meistrivõistluste ja Baltic Cupi esimese etapiga.

Võistlustulle astus Eesti purjelaudurite paremik ning tasavägises heitluses tuli võitjaks Martin Ervin, teise tulemuse sõitis välja olümpiaklassi sõitjana tuntud Johannes Ahun ning kolmanda koha punktisumma kogus Urmas Niine.

Juunioride arvestuses oli parim Roland Mikk, kes lõpetas esimese etapi üheksanda kohaga üldarvestuses. Naistest võitis juunioride klassis võistelnud Annika Valkna, kes üldarvestuses sõitis välja muljetavaldava 18nda koha.
Kokku osales EMV esimesel etapil 30 purjelaudurit.

Kui laupäevased tuuleolud võimaldasid sõita kaks arvestussõitu, siis pühapäeval ei antud starti kehvade tuulolude tõttu ning kehtima jäid esimesel päeval välja sõidetud tulemused.

Koos EMV esimese etapiga toimus ka slaalomi Baltic Cupi võistlusseeria avaetapp, mille tulemused kantakse nimetatud distsipliini rahvusvahelisse pingeritta. Möödunud aastal oli eestlastest maailma slalomistide edetabelis kõige kõrgemal – 26ndal kohal Andres Kask.

Eesti Meistrivõistluste järgmine ja ühtlasi ka viimane etapp peetakse 4-6. septembril.

Eesti Pujelaualiidu tegemistest saab lugeda lähemalt veebiaadressilt: www.purjelaualiit.ee

One thought to “Nädalavahetusel toimus purjelaua Slaalomi EMV I etapp”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.